Başkan Kalaycı O İddialara Bu Fotoğraf Karesiyle Cevap Verdi

Başkan Kalaycı O İddialara Bu Fotoğraf Karesiyle Cevap Verdi

Başkan Kalaycı O İddialara Bu Fotoğraf Karesiyle Cevap Verdi
20 Ocak 2020 - 00:08 - Güncelleme: 20 Ocak 2020 - 00:09

30 Mart yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi adayı olarak belediye seçimlerinde Karaman Belediye Başkanı seçilen Savaş Kalaycı, yerel bir haber sitesinde yer alan parti mi değiştiriyor başlıklı habere sosyal medya hesabından Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile çekilmiş bir fotoğraf karesini paylaşarak cevap verdi.

Başkan Kalaycı, yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi;

" 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Yüce Allah’ın izni ve Karaman halkımızın desteği ile Milliyetçi Hareket Partisinden Karaman Belediye Başkanı seçilmiş bulunmaktayım.
Göreve geldiğimiz günden bu tarafa yaptığımız hizmetlerden rahatsız olanlar gündem değiştirmek için Hakkımda parti değiştireceğim gibi asılsız bir haber yayınlanarak Kamuoyunu yanlış bilgilendirmişlerdir. Ben Karaman Belediye Başkanı olarak İçimdeki vatan sevgisi ve görev aşkı ile memleketime hizmet etmek için buradayım. Ne Milliyetçi Hareket Partisinden ne içimdeki memleket sevdasından nede Karaman için çalışma hevesimden vaçgeçmedim, vazgeçmeyeceğim ve de vazgeçiremeyecekler. Yerimiz belli yolumuz belli yönümüz belli, Liderimiz de bellidir. Parti değiştireceğim yönünde çıkan haberler ve dedikodular asılsızdır. Başka bir siyasi partiye geçmem söz konusu bile değildir. Aklımın ucundan bile geçmemiştir.
Hemşehrilerimin güvenini boşa çıkartmam söz konusu bile olamaz. Bu tür asılsız ve dayanaksız yapılan haberlere itibar etmeyiniz. Kimsenin Bu boş şeylerle Karaman’ı , Karamanlıyı meşgul etmesi gereksiz ve anlamsızdır. Bu Kadim şehrin boşa geçirecek boş şeylerle uğraşacak bir dakikası bile yoktur. Üretken ve çözüm odaklı Belediyecilik anlayışı ile yorulmadan Şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz.
Sevgi ve Saygılarımla .
Savaş KALAYCI
Karaman Belediye Başkanı"

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum