Karaman Asayiş – Karaman Haber

Bella Kahvaltı Pizza ve Makarna Salonu Açıldı

Karaman’da Bella kahvaltı pizza ve makarna salonu açıldı.

Bella Kahvaltı Pizza ve Makarna Salonu Açıldı
597
16 Ekim 2019 - 2:43

Karaman’da farklı konsepti ve eşsiz damak tadı ile hizmete giren Bella Kahvaltı, Pizza ve Makarna Salonu’nun açılışı bugün gerçekleştirildi.

Karaman CHP yönetimi ve çok sayıda davetlinin katıldığı kurdele merasiminde Bella Kahvaltı, Pizza ve Makarna Salonu, dualar eşliğinde açıldı.

Mustafa Avcı’nın işletmeciliğini ve Ali Rıza Özkunduz’un da genel müdürlüğünü yapacağı Bella’da açık büfe kahvaltı konseptinin yanı sıra pizza ve makarna çeşitleri de olacak. Sıradışı sunumları ve eşsiz damak tadını Karamanlılar’a bugünden itibaren sunmaya başlayan Bella, sektörde kalitesiyle adından söz ettirecek.

Bella Kahvaltı, Pizza ve Makarna Salonunda toplu kahvaltı hizmetleri, kutlamalar ve özel gün konseptleri bulunacak. 2 katlı ve 100 kişilik geniş dükkanında hizmet verecej olan Bella, uygun fiyatlarıyla da Karamanlılar’dan tam not alacak.

Copyright Karamanasayis.com 2020© Tüm haber, metin, görsel ve içeriklerin telif hakkı Karamanasayis.com'a aittir. Karamanasyis.com'un yazılı ve sözlü izni olmadan, kaynak gösterilerek dahi hiçbir şekilde kopyalanamaz, kullanılamaz.