Cebin Yanmasın Açıldı

Cebin Yanmasın Açıldı

Cebin Yanmasın Açıldı
18 Nisan 2019 - 00:08

Bütçe dostu bir firma olarak piyasaya çıkan Cebin YanmasınEnflasyona Karışı Topyekün Seferberlik başlatarak siz esnaflarımızın tanıtım konusunda rahatlamanız için adımlar atmaya başlamıştır. Bu adımlar Türkiye’de bir ilk olmakla beraber Karaman‘da temelleri atılmaya başlandı. Bu konuda şanslı olan esnaflarımız;

Firmanızın Tanıtımı,

Ürünlerinizin Tanıtımı,

Web Site Hizmeti,

Otomasyon Hizmeti,

Sosyal Medya Hizmeti

konularında uzman ekip ve kadrosuyla Cebin Yanmasın olarak sizlere destek olmak, bizleri mutlu etmektedir.

Firmaya Özel Tasarımlar (BillboardAfişBroşürKartvizitLogoOfset Ürün Baskıları), Web Hizmetleri konusunda Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlarımızla firmalarınızı en üst seviyeye adım adım taşıyacağımızdan şüpheniz olmasın.

Aylık firmanıza özel kaliteli içeriklerin, haberlerin ve ilanların yayınlandığı www.cebinyanmasin.com Karaman’dan başlayarak Türkiye’de bütün esnafların uğrak ve kazanç noktası olma yolunda ilk adımlarını atmıştır. Firmanızı bulunduğunuz bölgede ardından sanal aramalarda üst sıralara çıkarmak bizim işimiz.

Üstelik Çevrenizde Kampanyalı ve İndirimli Ürünleri Burada Bulun


Cebin yanmasın içerisinde barındırdığı firmaların indirimli ve kampanyalı ürünlerini alıcıya duyurmakta ve çarşı pazar gezmekten sıkılanların, elinin altından istediği ürünün nerede uygun fiyata satıldığını göstermektedir.

Cebin Yanmasın ekibi Enflasyona Karşı Topyekün Seferberlik ilan ederek, hizmete başlamıştır.

Editor:  Zülküf Atael

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum