Dokuz Şüpheli Hakkında Karar Verildi!

Karaman'da dün silah ve uyuşturucu ticareti yaptıkları tespit edilen, biri kadın kadın dokuz kişi adliyeye sevk edilmişti. Yaklaşık 15 saat süren işlemin ardından dokuz şüpheli hakkında karar verildi.

14 Kasım 2020 - 19:57 - Güncelleme: 14 Kasım 2020 - 20:02

KARAMAN'da dün silah ve uyuşturucu ticareti yaptıkları tespit edilen, biri kadın kadın dokuz kişi adliyeye sevk edilmişti. Yaklaşık 15 saat süren işlemin ardından dokuz şüpheli hakkında karar verildi.

Karaman İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Şube Müdürlüğü ve Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekipleri, yaptıkları bir çalışma sonucu, uyuşturucu ve silah ticareti yaptıkları tespit edilen Kemal K., Mehmet B., Emre S., Muhammet Ali S., Feride K., Ahmet Utku A., Erdinç D., Ertuğrul K. ve Hasan B. isimli şahısları yakalayarak göz altına alınarak, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilmişti.

Adliyede yaklaşık 15 saat süren işlemlerin ardından, Kemal K., Mehmet B., Emre S. ve Muhammet Ali S., tutuklanırken, Feride K., Ahmet Utku A., Erdinç D.,'ye ev hapsi cezası verildi. Diğer şüpheliler, Ertuğrul K. ve Hasan B. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum