Reklam

İmaret Gazetesi Yayın Hayatına Başladı

İmaret Gazetesi Yayın Hayatına Başladı

İmaret Gazetesi Yayın Hayatına Başladı
16 Ekim 2019 - 21:41

Karaman'da 2016 yılından bu yana internet haber yayıncılığı yapan İmaret Medya grup haftalık gazete yayınına başladı. İmaret gazetesi Karaman'da haftalık çıkan 6 gazetenin yanı sıra bundan böyle 1500 traj ile gündeme dair haberleri her hafta okuyucularına ulaştıracak.

İmaret gazetesinin yayın hayatına girmesi ile ilgili bilgi veren İmaret Medya Grup imtiyaz sahibi Fatih Özgür, yeni gazete ile okuyucularının karşısına çıkmanın heyecanını yaşadıklarını belirtti.

Özgür; “Bizler 2016 yılı Nisan ayında çıktığımız internet haber yayıncılığını bugün itibari ile haftalık gazete olarak genişletmeye kadar verdik. Gazetecilik mesleğinin en zorlu yapıldığı bu dönmelerde sizlere en doğru ve tarafsız haberleri ulaştırabilme düşüncesinin heyecanı içerisindeyiz. Bizler
yıllardır internet haberciliği yayını boyunca kentin önemli sorunlarına, parmak basarak kamu adına
hareket etmeye gayret ettik. Bundan sonraki yayın hayatımız boyuncada her zaman ilk önceliğimiz kamuoyu olacak ve kamuoyu adına mesleğimizi icra çabalarımız sürecek.

Bizler çıktığımız bu yolda gazetecilik ilkelerine bağlı kalarak, işi sadece gazetecilik yapmak olan yayınların artarak çoğalmasını istiyoruz. İmaret gazetesi olarak bizler buradan sizlere şunun sözünü veriyoruz. Gerçeğe asla sırtını çevirmemiş, bıkmadan, usanmadan gerçeğin üstüne üstüne yürümüş kadrosuyla sizlere her zaman hayatın içinden haberler taşıyacağız. Gerçeğe ulaşmanın ve
ulaştırmanın emekçileri olacağız. Sadece bir grubun değil; çocukların, gençlerin, kadınların, işçilerin,
işsizlerin, öğrencilerin, kısacası herkesin sesi olacağız ve sizlerin bize desteği sürdükçe ilkeli yayın
anlayışımızdan hiç bir zaman taviz vermeyeceğiz” dedi.

Editor:  Zülküf Atael

FACEBOOK YORUMLAR

Günün Başlıkları