Karaman Ajans Yayın Hayatına Başladı!

Karaman Ajans Yayın Hayatına Başladı!

Karaman Ajans Yayın Hayatına Başladı!
19 Şubat 2020 - 18:45 - Güncelleme: 19 Şubat 2020 - 19:06
Reklam
Karaman'da internet haberciliği sektörüne bir firma daha katıldı.

Yaklaşık 13 yıldır Karaman'da ulusal ve yerel medya sektöründe muhabir olarak çalışan Muammer Şen, kurulan yeni internet haber sitesi ile sektörde ki varlığını firma olarak devam ettirme kararı aldı. 6 yılı aşkın süredir de Demirören Haber Ajansı (DHA) muhabirliği görevini yürüten Muammer Şen'in yöneticiliğini yaptığı karamanajans.com yayın hayatına başladı. Kısa süre önce kurulan sitenin alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından test yayını başlamıştı. Teknik ve kodlama yapısı çağın gerektirdiği tüm donanımlara uygun olarak hazırlanan sitede; yerel, bölgesel ve ulusal haberler yer alacak.

Yayın hayatına başlamasının hemen ardından kısa sürede ilgi odağı olmayı başaran site, Kirişçi Mahallesi Yunus Emre Caddesi No: 14 kat 2 adresinden yönetiliyor.

Asayiş, spor, kültür-sanat ve siyaset konularında haberlerin yer aldığı sitede, değişik konularda foto ve video galeriler de bulunuyor. Karamanajans.com'un mobil ve masaüstü kullanımlarının yanında seyahat eden okuyucular için 'Haberi okutma' özelliği de bulunuyor.

Bu özellik sayesinde haberler ilgili Icon'a tıklanarak dinlenebiliyor. Karaman'daki son dakika gelişmelerinin anlık olarak yer aldığı sitede, kentin birçok farklı noktasından vatandaşların Whatsapp ihbar hattı üzerinden gönderdiği görsel, video ve bilgiler kısa sürede haberleştirilip yayına veriliyor.

Karamanasayis.com olarak meslek arkadaşımız, ağabeyimiz Şen'e sektöre dair birikimlerini ortaya koyduğu haber sitesinin hayırlı olmasını diler, çalışmalarında başarılar dileriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum