Karaman'da Market Çalışanının Covid-19 Testi Pozitif Çıktı!

Karaman'da 20'den fazla şubesi olan bir marketler zincirin Piri Reis şubesinde çalışan personelde koronavirüs testi pozitif çıktı. Şubede çalışan diğer personeller evlerinde karantinaya alınırken, markete gelen temaslılar tespit edilmeye çalışılıyor.

Karaman'da Market Çalışanının Covid-19 Testi Pozitif Çıktı!
11 Haziran 2020 - 17:25
Reklam
Karamanajans.com'da yer alan habere göre, Karaman'da 20'den fazla şubesi olan bir marketler zincirin Piri Reis şubesinde çalışan personelde koronavirüs testi pozitif çıktı. Şubede çalışan diğer personeller evlerinde karantinaya alınırken, markete gelen temaslılar tespit edilmeye çalışılıyor.

Türkiye normalleşme sürecine girerken Karaman'da koronavirüs vakaları artış göstermeye devam ediyor. Kentte ortalama günlük 8 ila 14 kişinin testi pozitif çıkmaya devam ederken, tedbirlerde üst seviyede alınmaya çalışılıyor. 


Son olarak gelen bilgilere göre bir marketler zincirinin çalışanında koronavirüs tespit edildi. Kasiyer Karaman Devlet Hastanesinde tedaviye alınırken, markette çalışan diğer personeller  evlerinde 14 günlük karantinaya alındı. Filyasyon ekipleri market çalışanının temas ettiği kişileri belirleyebilmek için çalışma başlattı. 

Diğer yandan Karaman Sosyal Güvenlik Kurumunda görev yapan 4 kişide de koronavirüs saptandı. Kurum içerisinde tüm personellere test yapılırken, temaslı kişilerin belirlenmesi için başlatılan çalışma sürüyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum