Karaman'da Silah ve Uyuşturucu Ticaretine Polis Engeli!

Karaman'da polis ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda, silah ve uyuşturucu ticareti yaptığı belirlenen biri kadın dokuz kişi yakalanarak, adliyeye sevk edildi.

13 Kasım 2020 - 18:44

KARAMAN'da polis ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda, silah ve uyuşturucu ticareti yaptığı belirlenen biri kadın dokuz kişi yakalanarak, adliyeye sevk edildi.

Karaman Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, ekipleri aldıkları bir duyum üzerine, uyuşturucu ve silah ticareti yapan, Kemal.K, Mehmet.B, Erdinç.D, Feride.K, Emre.S, M.Ali.S, A.Utku.A, Ertuğrul.K, ve Hasan.B'yi yakalamak için çalışma başlattı.

Yapılan teknik ve fiziki takibin ardından, operasyon başlatan ekipler, biri kadın 9 şahsı yakalayarak göz altına aldı.

Düzenlenen operasyonda, şüphelilerin yapılan ev ve iş yeri aramasında, 2 Adet tabanca, 3 adet kurusıkı tabanca, 12 adet tüfek, 20 adet av tüfeği namlusu, 2 adet sürgüsü olmayan tabanca, 2 adet tabanca sürgüsü, 10 adet fişek, 5 adet av tüfeği fişeği, 200 adet kurusıkı tabanca fişeği, 585 adet reçeteye tabi hap, 11 adet ecstasy hap, 10 gr esrar, 670 TL para, Çok sayıda tabanca ve tüfek parçası, 1 adet döner bıçağı ele geçirildi.

Ele geçirilen malzemelere polis ekipleri tarafından el konulurken, şüpheliler ifadeleri alınmak üzere, Karaman Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Emniyetteki, işlemleri biten şüpheliler sağlık kontrolünden geçirilerek, adliyeye sevk edildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum