Karaman'daki O Kazadan Acı Haber Geldi

Karaman'da 30 Eylül 2021 tarihinde ambulans ve hat minibüsünün karıştığı trafik kazasında 10 kişi yaralanmıştı. Kazada ambulans içerisinde hasta olarak bulunan Halis Altıparmak'tan acı haber geldi.

Karaman'daki O Kazadan Acı Haber Geldi
02 Ekim 2021 - 17:41
Reklam
Karaman'da ambulans ve hat minibüsünün karıştığı trafik kazasında 10 kişi yaralanmıştı. Kazada ambulans içerisinde hasta olarak bulunan Halis Altıparmak'tan acı haber geldi.

Kaza, 30 Eylül 2021 günü Hamidiye Mahallesi Adliye Kavşağı'nda meydana gelmişti.

İçerisinde hasta taşımakta olan, Recep B. sevk ve idaresinde 70 FN 112 plakalı ambulans ile İbrahim H. yönetimindeki 70 M 172 plakalı hat minibüsü kavşak içerisinde çarpışmış,devrilen ambulans sürüklenerek o esnada orada bulunan seyyar satıcısı Rüstem T.'ye çarpmıştı. 

Kazada yaralanan 10 kişi kaza yerine gelen ambulanslarla çeşitli hastanelere kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.

Yaşanan kazada ambulansta ağır hasta olarak bulunan Halis Altıparmak'ta yaralanarak Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Altıparmak hastanede doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Tedavileri tamamlanan 5 Kişi Taburcu Edildi
Ayrıca kazada yaralanan 10 kişiden 5'i tedavilerinin tamamlanmasının ardından taburcu edildi.
Kazada, ayağı parçalanan ve çeşitli yerlerinde kırıklar oluşan seyyar satıcı ve bir kişi ileri tetkik ve tedavileri için Konya'da bir hastaneye sevk edilirken, diğer 3 kişinin ise halen tedavilerinin devam ettiği öğrenildi.

Kaza ile ilgili soruşturma devam ediyor.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum