Karaman Asayiş – Karaman Haber

Karaman Polisi Kasım Ayı Z Raporunu Yayınladı!

Karaman İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, ekipleri kasım ayına ilişkin çalışmalarla ilgili bir açıklama yayınladı.

Karaman Polisi Kasım Ayı Z Raporunu Yayınladı!
426
10 Aralık 2019 - 17:04

Karaman İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Kasım ayı içerisinde yapmış olduğu çalışmalar ile ilgili bir basın açıklaması yayınladı.

İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

” Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzün 2019 yılı Kasım ayı içerisinde Uyuşturucu Madde Ticaretinin önlenmesine yönelik olarak Cumhuriyet Başsavcılığımızın koordinesinde yapmış olduğu çalışmalarda,
– 416 adet reçeteye tabi hap,
– 254 Ecstasy Hap,
– 170 gram esrar,
– 7 gram kenevir tohumu,
– 3 gram metamfetamin,
– 1 gram eroin ele geçirilmiş, bu uyuşturucu maddelerin ticaretini yapan (11) şahıs yakalanmış, şahıslar sevk edildikleri adli mercilerce tutuklanmıştır.

” Mücadelemiz kararlılıkla devam etmektedir ” 

Başta milletimizin geleceği olan gençlerimiz olmak üzere, tüm halkımızı uyuşturucunun zararlı etkilerinden korumak amacıyla uyuşturucu ve uyarıcı madde satıcıları ile olan mücadelemiz kararlılıkla devam etmektedir.

Halkımızın, İçişleri Bakanlığınca hayata geçirilen UYUMA isimli uyuşturucu ihbar mobil uygulamasını kullanmaları, ayrıca bu konuda karşılaşacakları bilgileri birimlerimizle paylaşmaları yapacağımız çalışmalara son derece önemli katkı sağlayacaktır.

Copyright Karamanasayis.com 2019 © Tüm haber, metin, görsel ve içeriklerin telif hakkı Karamanasayis.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak belirtmeksizin, yayınlanamaz, kopyalanamaz.