Karamanlı Öğrencilerden Asker Abilerine Destek!

Karamanlı Öğrencilerden Asker Abilerine Destek!

Karamanlı Öğrencilerden Asker Abilerine Destek!
05 Mart 2020 - 00:57

Karaman'da bir okulda eğitim gören ana okulu öğrencileri askerler için bir destek videosu yayınladı.

WhatsApp haber hattımıza gelen görüntülerde Karaman'da bir okulun ana sınıfı öğrencileri, öğretmenlerinin de yardımı ile Suriye'de görev alan askerler için bir destek videosu yayınladı.

Ellerine aldıkları Türk Bayrağı ve giydikleri kamuflaj şapkalar ile kamera karşısına geçen minikler yayınladıkları videoda, '' asker olmak vatanı korumaktır, asker olmak gururdur, yalnız değilsiniz, dualarımız sizinle '' gibi ifadelere yer verdi.

HAZIRLANAN VİDEO VELİLER TARAFINDAN BÜYÜK BEĞENİ ALDI

Öğrencilerin hazırladıkları videoyu izledikten sonra duygu ve düşüncelerini belirten öğrenci velilerinden Ferdi Deniz ise şöyle konuştu.

'' Son zamanlarda aldığımız şehit haberleri bizleri bir Türk vatandaşı olarak, derinden üzdü, Allah bütün şehitlerimizin mekanını cennet eylesin. Türkiye'nin her yerinde kahraman askerlerimiz için herkes elinden geleni yapmaya çalışıyor. Çocuklarımız da öğretmenlerinin desteğiyle böyle bir video hazırlamışlar. Videoyu izledikten sonra çok duygulandık, bu yaşta belki şehadetin ne olduğuna akılları bile ermezken, vatan sevgisiyle dolu olmaları gerçekten bizleri çok gururlandırdı. Emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.''

https://www.youtube.com/watch?v=ygGRI1rwyao

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum