Kazayı Gören Karaman Valisi Kaza Yerine Gelip Bizzat Bilgi Aldı!

Karaman'da kamyonet ile motosiklet valilik kavşağında çarpıştı. Motosiklette sürücüsü ve motosiklette bulunan yolcu yol ortasına fırlarken o anda valiliğe gelen Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık'ta aracından inerek kaza mahallinde inceleme yaptı. Vali Işık yaralılar hastaneye sevk edilene kadar yaralıların başından ayrılmadı.

Kazayı Gören Karaman Valisi Kaza Yerine Gelip Bizzat Bilgi Aldı!
26 Şubat 2021 - 16:40
Reklam
Karaman'da kamyonet ile motosiklet valilik kavşağında çarpıştı. Motosiklette sürücüsü ve motosiklette bulunan yolcu yol ortasına fırlarken o anda valiliğe gelen Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık'ta aracından inerek kaza mahalinde inceleme yaptı. Vali Işık yaralılar hastaneye sevk edilene kadar yaralıların başından ayrılmadı.

Kaza, bugün sabah 09.15 sıralarında Zeytin Dalı Bulvarı üzerinde bulunan Valilik kavşağında meydana geldi. Osman Akdemir yönetimindeki 70 AAK 052 plakalı kamyonet ile Uğur Keskinci idaresindeki 70 AAP 338 plakalı motosiklet kavşakta çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile motosiklet sürücüsü Keskinci ve motosiklette yolcu olarak bulunan Ramazan Mayda yol ortasına fırladı.

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kazanın hemen ardından Karaman Valiliğine giriş yapmakta olan Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık kaza mahalinde durarak yaralılar hakkında bilgi aldı. Karaman Valisi Işık yaralıların hastaneye sevki yapılana kadar yaralıların başından ayrılmadı.

Ambulans ile Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan Ramazan Mayda'nın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Polis kaza ile ilgili tahkikat başlattı.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum